robuseurologo
menulijstTerug naar de startpagina

Welkom op de website van Robustiano

Robustiano voor bemiddeling bij adoptie en het welzijn van de hond

Geef een hond waar hij recht op heeft .............Leven

Het team

Robustiano heeft een klein, maar zeer gedreven team. Korte communicatie lijnen en duidelijke afspraken over de verantwoordelijkheden, maken Robustiano tot een adequate en suksesvolle organisatie

twitter facebook-icon-3
hond3

Algemene Coordinatie/Adopties/Vluchten

Aukje van Hees
Tel: 0624889248
aukje@robustiano.nl

Coordinatie Huisbezoek/Contracten/ Vluchten

Carmen Nijland
carmen@robustiano.nl

Coordinatie Adverteerders/ Vluchtvoorbereiding/Adopties

Patricia Schalker
0614112634
Patricia@robustiano.nl

 

 

 

Adverteren, Adopties en Facebook activiteiten

Cynthia de Groot
cynthia@robustiano.nl

Nazorg

Janna Steenbergen
Janna@robustiano.nl
Tel:0631650680

 

Webmaster

Theo Rinia
webmaster@robustiano.nl